Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » önéletrajz mellé jó ez a kép?

önéletrajz mellé jó ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 9. 20:43
 1/10 anonim válasza:
Szerintem jó
2013. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ...


Kicsit is értelmesebb munkához inkább csináljátok meg ugyan ezt a fotót egy fehér lepedő előtt, esetleg battyogj le a helyi fotóshoz és kérd meg, hogy csináljon egy portrét.

2013. jún. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem. Rossz plán, rossz fény, rossz ruha. Persze nem tudom hova küldöd, de ez nem lesz jó. Öltözz fel rendesen, készüljön egy rendes kép egy normális helyen. Ez nagyon igénytelen. Egyből arra gondolnak, hogy a munkában is ilyen vagy.
2013. jún. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem zavar, hogy nem a kamerába nézel, bár én élőben is nagyon hárplis vagyok a szemkontaktusra.


Emellett elég gyors, spontán készült <nagyorsancsináljunkegyet> képnek néz ki. Ha még van időd a határidőig, szerintem kérj meg egy fotós ismerőst, hogy lőjön rólad néhány komolyabb képet.


Nem bántásnak írtam.

2013. jún. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat, nyári munkáról van szó egy strandnak a büféjében
2013. jún. 9. 21:04
 6/10 anonim ***** válasza:
Pontosan szemmagasságból fényképezzenek, belenézel a gépbe, mosolyogsz egy kis foggal, megnyerően. Ing, nyakkendő, semleges háttér.
2013. jún. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én a következőképp csináltam: családtagot megkértem, hogy fotózzon és beálltam egy homogén háttér elé, blúzban (alul lehetsz meztelen is, úgysem látszik), mosoly és csináltunk pár képet.

Később képszerkesztővel körbevágtam, hogy kb kulcscsont alattig tartson a kép.


A tiednél a háttéren és a nem kamerába nézésen kívül az a baj, hogy rettentő gyűrött az ing rajtad. Vegyél fel egy vasalt inget vagy egy egyszerű pólót és mosolyogj a kamerába. Egy normálisabb telefon kamerája is jó, nem muszáj fényképezőgép - de mindenképp mást kérj meg, hogy lefotózzon, ne magadról készíts képet!

2013. jún. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elég fiatalnak tűnsz. Tablódat rakd rá és kész.
2013. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de inkább kritikus leszek, hátha sikerül jobbat készíteni:

- egy kis mosoly nem ártana

- nem nézel a kamerába

- kevesebb kéne az ingből, a hajad teteje is látszódna akkor

- inget jobban ki kéne vasalni, nem árt nyakkendő se (ha nyári munka, az önéletrajz fotó akkor is nyugodtan lehet elegáns)

- hátteret ki kéne képszerkesztővel szedni és kifehéríteni, vagy eleve fehér fal előtt csinálni

- legjobb, ha időzítősre állítod a fényképezőgépet, így biztos nem tűnik majd úgy, hogy magadat fotózod, közben kezeddel a fényképezővel


Ezek jutottak eszembe. Ettől függetlenül nem rossz a kép, de ha biztosra akarsz menni, szerintem még próbálj párat fotózni

2013. jún. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abszolút rossz.Első körben ejtenek ki ilyen home made képpel...
2013. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!