Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát tanuljak?

Milyen szakmát tanuljak?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 7.-es és (már most) szeretem a fizikát biológiát amik meg most vannak tantárgyak mindből eddig 5-ös vagyok(1.-től mostanáig kitűnő voltam/vagyok)és még szeretem a matekot,rajzot,informatikát,angolt és a géppel kapcsolatos dolgokat.Lehetőleg valamilyen mérnők lennék méghozzá Németországban.

2013. jún. 10. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Először is csináltasd meg a szóköz billentyűt. Másodszor ha mérnök szeretnél lenni akár Németországban, akár máshol, nem szakmát kell tanulnod, hanem főiskolát/egyetemet kell végezned. Felsőoktatásba csak érettségivel tudsz menni, tehát először is gimnázium vagy szakközép az, ahova menned kell.
2013. jún. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen én is szakközépre gondoltam vagy főiskolára de milyen szakma vagy mérnök álásokat ajánlotok?(lehet mert nektek az tetszik vagy mert jól keres).
2013. jún. 11. 07:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Menj el programozónak,majd miután kijártad a gimnáziumot.

Jól lehet vele keresni,és manapság is keresik őket.

2013. jún. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kérhetnék részletesebb leírást?
2013. jún. 14. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!