Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Haza menjek angliabol magyaror...

Haza menjek angliabol magyarorszagra?

Figyelt kérdés
Jelenleg angliaban dolgozom, 28 eves vagyok, kozgazdasz. A dilemmam az hogy nem erzem jol magam kint, eros gyogyszereket is szedek (antipszichoszohatikum). Honvagyam is van, viszont nem akarom csak ugy feladni a nehezen megszerzett angliai allasomat. A melo nem nagy szam, viszont egy nagyon hires multinal dolgozom ami jo referencia lehet kesobb a cv men. Mit tegyek?

2013. jún. 10. 15:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Maradj. Nem a környezeted tesz boldogtalanná, hazahurcolnád magaddal a depressziódat, ráadásul még munkanélküli is lennél... semmi nincs Magyarországon, ami ott ne lenne, barátkozz, járj sokat társaságba, "eressz gyökeret" hogy ne legyen honvágyad, de tarts ki. Emlékezz, hogy annak idején miért, mi elől mentél oda...
2013. jún. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Járj el ismerkedni(ne magyarokkal elsősorban!), szórakozni, kikapcsolódni. Honvágya mindenkinek van, valaki leküzdi, valaki nem. Nekem miután megkaptam az állásomat, szinte el is múlt, ma már csak évente 1-szer megyek haza, bőven elég is. Vannak itt is barátaim, ismerőseim, és szerencsére a többségük nem magyar, így nincs erő ami bármiben gátolna.
2013. jún. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De otthon jobban kiismerem magam. Nekem nagyon fontos a rutin nagyon szeretem ha ismeros dolgokat latok. Budapestet pedig mar eleg jol ismerem, az utcakat, a kozlekedest, hianyzik.... a nagyobbik gond a gyogyszeremmel van, aggodok hogy szednem kell. Le szeretnek allni vele de akkor nem tudok dolgozni, mert ha abbahagyom a szedest akkor nem alszok ejszaka, es faradt vagyok nappal, de lehet ez egy par honap utan normalizalodna. Amugy meg nagyon szeretnem a nyarat otthon tolteni.
2013. jún. 10. 16:26
 4/19 anonim ***** válasza:
Mióta vagy itt? A kezdetekben normális a honvágy. Az meg hogy jobban ismered Budapestet, az egy dolog. Londont vagy bármelyik másik várost is néhány hónap alatt ki lehet ismerni, közlekedést is, stb. Londonban a tömegközlekedés nagyon átlátható, sokkal jobban használható eszközökkel mint Budapesten. Ha hazamennél, akkor munkanélküli lennél, az meg mindennél rosszabb, így visszavágynál Angliába. Volt olyan ismerősöm, akin annyira úrrá lett a honvágy, hogy hazament, és mivel otthon rájött, hogy biztos megélhetés nélkül mit sem ér az egész, így visszajött ide, Angliába.
2013. jún. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod eldönteni. Ha nem vagy kinn olyan régóta, esetleg elmúlik a honvágy, ahogy előttem mondták, járj társaságba, légy aktív, tegyél róla, hogy ott is kiismerd magad. Ahogy az első mondta, a probléma elsősorban belül van, nem helyrajzi kérdés, hogy jól érzed-e magad.


Ugyanakkor előfordulhat, hogy mégsem múlik el a honvágy, nem szereted se a munkádat, se a környezetedet eléggé ahhoz, hogy megvásárolhatnák a lelkedet. Nekem is mindenki azt mondja, hogy ne jöjjek haza, mert otthon semmi nincs, csak szenvedés, de én már 7 éve küldölfön élek és nem bírom tovább. Ennyi idő alatt eléggé megviselt a munkám és a környezetem, de én is csak remélni tudom, hogy ha hazamegyek jobb lesz. Én úgy döntöttem irány Magyarország, de ez mindenkinek a saját döntése és rengeteg tényező közrejátszhat a döntésben. Mindenesetre sok sikert.

2013. jún. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát ha az egészséged múlik rajta, és egy jó referenciával tudnál hazajönni (és gyanítom itthon is jó állást kapnál vele) akkor gyere. Annyit nem ér az egész.
2013. jún. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

NE GYERE,és ezt 15.000.000 betűmérettel.

Kint nem keveset keresel szerintem,itthon megelégednél a 1/3-ával?

Miért nem mész más országba?Hollandia,Dánia,Luxemburg,Németország?

Legyen már eszed ember,itthon akarod leélni az életed a putriba?

Menj ki Hollandiába nézzél csak szét,hogy milyen kiegyensúlyozottak az emberek ott,mindennap buliznak nagyon komolyak.

2013. jún. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:

egy tipikus magyaros eset. Gyogyszer fuggo es még meg is magyarazza (mertha ha nem szedem.........) Pesten nem fogol gyogyszerezni?


Egy aprosag, komolyabb cegeknel a drug test az kotelezo .......

2013. szept. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

fogol? drug test? kötelező a nagyobb cégeknél?:)))


te is még csak az utcán mentél el nagyobb cég mellett. Emiatt kár volt hozzászólnod egy ezeréves témához.

2013. szept. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
solo, tell me about yourself. How can you pass a drug test today if you smoked yesterday?
2013. szept. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!