Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ennek így kéne...

Szerintetek ennek így kéne lennie? . Mert szerintem NEM!

Figyelt kérdés

párom a szociális szolgáltató központban dolgozik, mint sofőr. az öregeknek hordja ki a kaját.

3 hűnapja dolgozik ott, és julius 17.-én lejár a szerződése. de ez mindegy is.

minden pitiáner munkát megcsináltatnak vele, pl, fessen ki. szabadnapján be kell mennie, hogy fesse ki az irodát.

elvileg 8-tól 3ig kellene dolgoznia, de tegnap fél 7re kellett mennie, és 6órakor végzett. holott ha kifest egy helyiséget, az nem egy két forint ugyebár.

de nem is ez,m hanem nem ebbe a pozívióba vették fel, de sz*patják mint a szart. aztmondták neki, ha nem fejezi be a festést ma, akkor nem kell többet mennie dolgozni. ez ellen tennem kell valamit, mert nem az első, hogy megfenyegették ezzel....mit tegyek? r*hadtul idegesít, hogy programot szervezünk és le kell mondani azért, mert kirugják, ha nem fest ki. holott tényleg sofőrnek vették fel....


2013. jún. 12. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos ez van, vagy talál jobb munkát vagy kihasználják, hogy nincs más lehetősége, teljesen általános dolog sajnos és tényleg az van, hogy vagy önérzetes vagy és menjenek a vérbe, de akkor nincs munkád, vagy befogod és csinálod amit mondanak. én az előbbire hajlanék fejben ugy, de a gyakorlat mindig más. pont ez jön jól rengeteg gerinctelen munkáltatónak. szerencse, aki normálisat fog ki.
2013. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Természetesen nem. Nálunk a szerződésben az van, hogy a munkakör EZ, de a dolgozó végzettségének és képességeinek megfelelően más munkára is "befogható". Tehát akár takarításra is igénybe vehető ideiglenes jelleggel egy kőműves. Persze csak ideiglenes jelleggel...:) A gyakorlat viszont nem ez.

Azt viszont nem hagynám, hogy akkor túlóráztassanak, amikor éppen eszükbe jut, borítva vele a családi életet, azt meg pláne nem, hogy ha ki sem fizetnének...

Nálunk bepróbálkozott ilyesmivel egy főnök, "egységben az erő" alapon elküldtük a jó édes anyjába. Mondtuk neki, hogy meg ne próbálja! Azóta a többi sem meri, és ugyebár az összes dolgozót nem lehet kirúgni maholnap...:)

2013. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnálatos, amit olvasok. :( Már felhívtam, és újabb mondanivalója van páromnak. Biztos van valami necc.


Köszönöm a válaszotokat

2013. jún. 12. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!