Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire korrekt cég a Nokia...

Mennyire korrekt cég a Nokia Komárom kft?

Figyelt kérdés
A kölcsöncégesekkel szemben akik operátorként dolgoznak.
2009. okt. 10. 01:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ma voltam a munkaügyibe és ott 50 ember felvétele van meghirdetve. Fura, hogy ennyire messzire terveznek, ennyi munka lesz????

Adsz egy kis infót?

2010. máj. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Ezek egyenlőre nem publikus dolgok, de igen sok új termék lesz, melyből elég nagy darabszámokat kell gyártani!
2010. máj. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ma egy nokiástól 3000-et hallottam.
2010. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én is a Nokiában dolgozom Trenkwalder-esként és rühellek ott lenni!Pedig nem vagyok egy munkakerülő ember,de ami ott megy az emberkínzás!!A külsősök számára!!Annyira lenézik és lekezelik a külsősöket, hogy az már nem kifejezés..a fizetésről meg nem is beszélve..meg a Kafetéria ..arrol a külsős ne is álmodjon..lenyulja a cég a munkások elöl:S

Most kivételesen járt egy kis béremelés..de..jelképes..ennyi munkáért ennyi fizetés szánalmas:S Ha lenne más ezerrel menkülnék innen!!!!!!!!!!

2010. jún. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
És most már Cafetéria is van a kölcsönző cégeknél!
2010. dec. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!