Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyire valós ez...

Baby13 kérdése:

Szerintetek mennyire valós ez a hirdetés? Hétfőig kellene választ adnom rá. A szállást előre kell fizetni - utalni ( 185 Eurót ) Aztán kapnám a szerződést mailon keresztül. Idáig semmi rosszat nem találtam.

Figyelt kérdés
Baronie-De Heer Közvetítő neve: Kovács Dénes Telefonszám: 06306881482 E-mail cím: baroniedeheer@citromail.hu Édességgyártó üzemünkbe keressük a betanitott munkásokat magas keresti lehetőséggel! Jelentekezni mindennap
2013. jún. 15. 10:53
 1/4 The Other ***** válasza:

1. Sose semmilyen jogcímen ne utalj előre semekkora összeget, még 1000Ft-ot se, nem hogy 55ezer forintot! A szállásdíjat, ügyintézési díjat, reg. költséget stb. majd levonják az 1. fizetésedből...


2. Citromail-es e-mail. Már ebből látszik, hogy nem valódi cég.


3. Ha valami túl szép, hogy igaz legyen (pl. betanított munkás kell, nem kell nyelvtudás, viszont k.rva jól fizetnek), akkor az jó eséllyel átverés.


Gondolj bele, hogy ennek a csókának is elég 10 embert bepaliznia és máris keresett több mint fél milliót 0 munkával.

2013. jún. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamu. Én most melóztam kint Hollandiában a szállást a fizetésből vonták utólag. Az összes költség az 10 euró volt amit a kinti telóért kellett kifizetnem az is úgy ment hogy adtam a pénzt adták a telót. Semmi előre utalás.
2013. jún. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SzilKa ***** válasza:
Külföldi munkánál NEM UTALUNK ELŐRE semennyi pénzt!
2013. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy kamu. Előttem már leírták a gyanús dolgokat. Amúgy google-on rákerestem a telefonszámra, és kiírta találatnak a facebook-os feketelistát.
2013. jún. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!