Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik VALÓS internetes...

Létezik VALÓS internetes munka amit otthonról lehet végezni?

Figyelt kérdés
Már rengeteg hírdetést végignéztem, de a nagy része kamu, amibe nem is vágtam bele, ilyen "fizess be 500-at", a többi meg MLM rendszerű, amibe nem akarok belevágni, én hírdetésfeladásra, gépelésre, adatrögzítéses munkákra gondoltam, de eddig nem találtam. A fizetés nekem elég lenne még ilyen havi 15-20000ft is, de az nem baj ha több lenne :) Aki tud ilyet az írjon feltétlen, és a NEGATÍV KRITIKÁKAT MELLŐZZÜK!
2013. jún. 17. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan, aminél semmihez sem kell érteni: NINCS.
2013. jún. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dudu27 válasza:
Március óta próbálkozom de semmi. Próbáld ki a Blog írást az talán bejön Neked.
2013. jún. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Létezik VALÓS internetes munka amit otthonról lehet végezni?"


Ha csak erre kell válaszolni, akkor igen, persze, hogy létezik. Rengeteg ilyen van. Különböző informatikus munkák, grafikus, szakfordító stb. stb.



De ahogy már előttem is írták az is nagyjából igaz lehet, hogy olyat nem nagyon fogsz találni amihez semmifajta tudás nem kell. Biztos akad nagy ritkán ilyen is, de ne nagyon reménykedj.

2013. jún. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!