Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik valós otthon végezhető...

Kordina kérdése:

Létezik valós otthon végezhető, NEM internetes munka?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már sokan fel tették ezt a kérdést, de konkrét választ nem találtam. Nem internetes, hanem összeszerelői munkát keresek, vagy valami hozzá hasonlót. Kérem, csak azok írjanak, akik jelenleg ilyen munkát végeznek, vagy végeztek, esetleg ismerősüktől tudnak ilyen munkáról. Köszönöm :)
2013. máj. 28. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem sok választ fogsz kapni, mert ilyen bizony nem létezik.
2013. máj. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Autószerelő a garázsban, masszőr, pszichológus...
2013. máj. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy létezik, csak nagyon ritka. Tudom, hogy a 98% kamu munkát hírdet, és nem vagyok palimadár, hogy előre fizessek :) Korábban már lett volna lehetőségem ilyen módon dolgozni, de akkor épp nem volt aktuális.
2013. máj. 28. 14:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Amit nem ismerősnek adnak ki, hanem neten hirdetnek, olyan nincs.
2013. máj. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyasmi, amit alkalmazottként vagy bedolgozóként végezhetsz otthonról, olyan ritka, mint a fehér holló, ráadásul ami van, az is többnyire úgy működik, hogy először dolgozol egy munkahelyen, aztán ott megengedik neked, hogy a továbbiakban otthonról végezd a munkát.

Önállóan, saját vállalkozásban ezerféle dolgot csinálhatsz otthonról, de mindegyikhez kell vagy valamilyen kamatoztatható tudás, vagy kezdőtőke.

2013. máj. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs! Miért?


A eset, ha lenne. A cuccost amit össze kell szerelned valaki kiszállítja hozzád, ha futár akkor + pénzbe kerül, ha cég saját embere, akkor azt is meg kell fizetni. Te összeszereled, utána el kell szállítani tőled, újabb + pénz. Gondolom nem fogsz 30e reklámtollal a táskádban buszozni önköltségesen több 100km-t. Ja és még neked is pénzt kell adni, szóval te neked ki kell termelni a futár 2x -i költségét + a saját béredet + a cég bevételét is -> 0 szaldóért senki sem dolgozik, főleg nem alkalmaz. alkalmazotti munkánál még van jutalék is amit a cég fizet utánad.


B eset, ha bejársz dolgozni. Cég nem fizet útiköltséget, te bejársz saját pénzen, kapsz x fizetést. A cég spórol az útiköltségen, a ki és beszállításon. Magyarul az előzővel szemben ahol volt 3 kiadás, itt van 1 kiadás ami a te fizetésed.



Tanulj ki olyan szakmát, amivel lehet bárhol dolgozni, és akkor lesz otthonról is végezhető munkád.

2013. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Nincs! Miért? "


Amúgy van. #4 vagyok. Hogy hogyan? A cég nem tud nagyobb telephelyet építeni/bérelni, és tele van. De munka az több is van, mint amennyit a saját területén el tud végezni. Nem feltétlen olcsóbb mint helyben, de bőven egy hitel kamatain belül van. Saját tapasztalat. Viszont idegenként ESÉLYTELEN a pixisbe bekerülni - saját céges tapasztalat (egy üzenettől nem leszel ismerős, és csak értelmes emberekkel foglalkozunk).

2013. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!