Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » állásinterjún ez jót, vagy...

állásinterjún ez jót, vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés

ez már a 2. kör volt, mindössze hárman maradtunk jelöltek egy posztra. az interjúztató férfi kitért arra, hogy mennyi idő alatt érek be dolgozni, mikor tudok kezdeni, mindent részletesen elmondott, beszélgettünk, a végén pedig mikor én tehettem fel kérdéseket, rákérdeztem, hogy mikor kapok visszajelzést. mondta, hogy 1 jelölt maradt hátra, akit meg szeretne hallgatni, de nagyon szimpatikus vagyok neki, és biztos benne, hogy megállnám a helyem a pozícióban és hogy kedd-szerda körül fognak keresni mindenképpen. ez most mit jelent? jót, vagy rosszat? még sosem hallottam ilyet interjún, hogy "biztos megállnám a helyem", hanem max annyit, hogy "majd értesítjük" (sikeres felvétel esetén is csak ezt szokták mondani.)


szerintetek? az első kör egyébként angol nyelvű volt. egyébként minden interjúmról eddig úgy jöttem ki, hogy el akartam magam ásni, mégis felvettek, most először érzem, hogy ez tényleg jól sikerült..és elbizonytalanodtam, hogy ez rosszat jelent.


2013. jún. 21. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kifürkészhetetlen. Lehet, hogy gyakorlatilag tiéd az állás, de lehet, hogy tényleg csak szimpi voltál az interjúztatónak, aki mellesleg jó fej, és nem csak rajta múlik a dolog. De biztos szólni fognak, 3 embert felhívni nem nagy művészet.
2013. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp jót jelent, de nem azt, hogy 100%, hogy te kapod meg az állást. Csak azt, hogy jól sikerült ez a kör is, és jó esélyed van, hogy téged választanak.

1-2 hónapja olvastam itt egy kérdést, eléggé el volt keseredve a kérdező, mert mondta, hogy az utolsó körön (ők is 3-an vagy 4-en voltak akkor) azt mondták neki, hogy ő a legesélyesebb, aztán mégsem ő kapta meg. És hogy ez már nem az első alkalom volt.

Szóval jót jelent, de nem biztos a siker.

2013. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, próbálom nem beleélni magam. nagyon akarom ezt az állást, eddig csak szar munkáim voltak, ez végre egy komolyabb, ahol azt is nézték, hogy mit tudok(nyelv), nem pedig holmi betanított vacak :(
2013. jún. 21. 17:39
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha az interju alatt eldontottek a felveteledet, ott helyben kozlik is veled, hogy ha erdeklodsz a ceg irant, akkor elkuldik neked az ajanlatukat.
2013. jún. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!