Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek vegyészmérnökire...

Jelentkezzek vegyészmérnökire jövőben? Van jövő benne?

Figyelt kérdés
2013. jún. 21. 19:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól megy a kémia, akkor megéri.
2013. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdés az hogy mihez képest, a vegyészmérnökök nagy része még mindgi nem munkanélküli az országban, de a vegyipar gyógyszeripar egyre jobban épül le, mert ezek tőkeigényes rizikós iparágak amik művelésére ez az ország egyre kevésbé alkalmas (nagy általánosságban ez az igazság), és ahogy múlik az idő egyre rosszabb a helyzet.

Vegyészmérnök vagyok, tudom mit beszélek.


Ha mérnök akarsz lenni akkor inkább villamos gépész vagy informatikus mérnök legyél egy jó egyetemen kitaunlva a dolgot (BME).


Nagyságrendekkel jobbak a lehetőségeik mint egy vegyész vagy akármiylen más mérnöknek

2013. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A gépészmérnökre is ugyanez igaz, és a többi mérnökire is. Én is vegyész vagyok és multinál dolgozom.
2013. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!