Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy küzdhetem le ha olyan...

Hogy küzdhetem le ha olyan problémával küzdök mint Schmitt Pál, nem tudok írni?

Figyelt kérdés
Helyesen, viszon fogalmazást oktatatok és fogalmazó vagyok? Szerintem én is meg Pál is valamilyen írászavarral küszködünk és olyan emberek akik régóta jólétben élnek és jó állásuk van egyszerűen ezt mondják: "Hülyék vagytok mint a sssse." Én például buktam helyesírásból érttségin, de fogalmazási versenyt nyertem és dolgoztam ujságíróként. Ha álláspályázatot adok be abban 10 esetből 9szer van helyesírási hiba...?

#pszichológia #készségtárgyak
2013. jún. 22. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Schmittel nem az volt a baj, hogy nem tudott írni vagyis az csak a kisebbik! Hanem az, hogy egy hazug szemét szar alak volt... Úgy volt olimpiai bajnok, hogy egy aszút nem vívót mert csak csere volt! Nyilván oda be is bekerült... De kiderült, hogy ö az előző rendszerbe szeretett jó pontokat szerezni ezzel azzal így hiteltelen volt! Arról nem is beszélve, hogyha aláírok valamit az akkor pozícióban akkor előtte átolvasom vagy átolvastatom olyan valakivel akiben megbízok. Meg bocsi olyan emberek vannak a köztársasági elnök köreiben akik nem tudnak írni??? Akkor ennyit az országról...
2013. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem a Humor kategóriába akartad írni?

Mindenesetre nincs minden elveszve. Egy félázsiai származék országban, ami nemköztársaság, lehet belőled akár köztársasági elnük is.

2013. jún. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hoopá, "elnök" helyett "elnük"-öt írtam. Tehát belőlem is lehet egy-másfél évre államfő?
2013. jún. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És most, hogy "hoppá" helyett "hoopá"-t írtam, már biztos, hogy köztársasági elnök leszek!
2013. jún. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ennyi mindenkinel belefer meg szerintem :))
2013. jún. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!