Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen feladatai vannak egy...

Milyen feladatai vannak egy kereskedelmi managernek az Auchanban? Munkaidő? Fizetés?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy csak a nyári szabadságok idejére keresnek helyettest, aztán dobnak. Volt már rá példa.
2013. jún. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Polcpakolás, takarítás...
2013. jún. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én csináltam kb egy évig. 2006-ban kerestem vele nettó 180 ezer körül, akkor diplomáztam, pályakezdő voltam. Szóval elég jó fizetés. Nem csak pakolni kell, de azért azt is. Árut rendelni, leltározni, akciókat szervezni, felvételiztetni, oktatásokat tartani, értekezletet tartani, irányítani a beosztottakat, forgalmi kimutatásokat készíteni és elemezni. Nagyon összetett és érdekes munka szerintem, csak borzasztó hajtós, nekem pl nulla magánéletem volt mellette, ezért is hagytam abba.
2013. jún. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Olvastam a kommentedet és azt szeretném kérdezni, hogy melyik városban dolgoztál hogy nettó 180-at kerestél? Budapest? Mert én a debrecenibe adtam be most. Ja,és tényleg kellett árut pakolnod is, meg ez napi hány órás munkát jelentett,milyen napokon? Előre is köszi!
2013. jún. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!