Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van esélyem 17 évesen bébiszit...

Van esélyem 17 évesen bébiszitteri nyári munkára?

Figyelt kérdés
Imádom a gyerekeket ha felnőtt leszek bölcsiben szeretnék dolgozni vagy bébiszitterkedni fogok (amelyik jobban beválik). a családban, baráti körben sok 0-4 éves gyerek van akikre szeretek felügyelni. hol lehetne állásajánlatomat feladni??

2013. jún. 23. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Bocsi, lehet nem ezt a választ várod de leírom a véleményem.


Ha lenne gyerekem nem hiszem, hogy egy kamaszra bíznám. Főleg ha idegen.

Tudom, hogy én milyen voltam gyerekként és azt is, hogy a szüleimnek eléggé nagy megpróbáltatás voltam. /meg unokanővéremnek is meg nagynénémnek is egy kicsit /ő óvónő//

Szóval tudom, hogy ha lesz gyerekem akkor ő is ilyen lesz. /ha csak nem találok valami hiper nyugodt fickót akire tud ebben ütni--> de ezt kétlem/

2013. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, vagyis kevés az esélye. Diákmunkák között sosincs ilyen meghirdetve, és Magyarországon amúgy sem olyan nagy "divat", inkább a nyugati országokban elterjedtebb. A átlagfizetésből nem nagyon tellik erre, vagy csak egy-egy alkalomra, és még akkor sem biztos, hogy szívesen bíznák egy tinilányra a kisgyereket. Vannak ingyenesen hirdető oldalak, próbáld azért meg.
2013. jún. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Elöször is 17 éves még kiskorú vagy!

Érettségi után! Végezz el egy egészségügyi okj tanfolyamot ezt javaslom!

Ettől függetlenül ne add fel hátha sikerül!

sok sikert :-)

2013. jún. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!