Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lányok?! Mennyi a tiszta...

Lányok?! Mennyi a tiszta fizetések havonta?!

Figyelt kérdés
100 ezer - 1 milla - vagy pedig több. Nem a k.rv@kra gondoltam. Azok nem érdekelnek. Kérem a korotokat is . Köszi szépen. Irigykedők irány a wc.

2013. jún. 24. 15:28
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Anonimok és irigykedők irány a wc.
2013. jún. 25. 07:41
 22/36 anonim ***** válasza:
76%

"Anonimok és irigykedők irány a wc."

Többre nem tellik? Nem valami bő a szókincsed. :D

2013. jún. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
85%

A kérdező foglalkozását, még mindig jótékony homály fedi.

Lehet nincs is neki?

2013. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
86%

Kérdező, ennyit ugye vállalkozóként keresel, nem alkalmazottként? Talán csak nagyfonokkent lehetne ennyit keresni, de ahhoz mindig tapasztalatot kérnek.

Én közalkalmazott vagyok, csak 74-et keresek havonta, pedig egyetemi diplomám van, biológus vagyok.

2013. jún. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim válasza:
91%
főiskolai végzettséggel friss diplomásként ennyit bezsebelsz ? érdekes... meg a masszorno szintén ez a kategória?hihetetlen h többet kerestek mint az egész életében tanuló,életek et mentő agyonhajszolt orvosok ...am ne legyél magadra büszke mert nincs miért...lehet h itt az emberek nagy része kevesebbet keres nála d de azt becsülettel szerzi és nem alakult ki senkiben fogyatékos modor rajtad kívül ugyebár ..
2013. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező én nem irigykedek rád hanem sajnállak, hogy itt éled ki magad pedig leír rólad, hogy egy buta ember vagy és maximum szopással keresel ennyit. Vagy amit valószínűbbnek tartok, hogy 13 éves körüli lehetsz és unatkozol a nyári szünetben. Master diplomával felső-középvezetőként 400 körül keresnek az emberek 6+ év tapasztalattal, ha nem vagy unokatestvér (Daróczi mint ahogy azt előttem írták) akkor fiatalon tuti nem kapsz meg ügyvezetői 1 milliós fizetéseket.
2013. jún. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
68%
A kérdéseiből ítélve simán lehet valami gazdag vállalkozó kisfia akit jó helyre bedugtak milliós fizetésért. Szereti az autókat, becsajoznia még nem sikerült de nagyon keresi az igazit akinél gondolom előny ha fitneszbe jár, jól keres, tocsog a p*ncija és pucsít.
2013. jún. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Már csak ezt hagytam le


[link]

2013. jún. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nem működik :D

[link]

2013. jún. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Na lebukott. Biztos nem vitte semmire és frusztrált a hülye gyerek. Jézusom azok a kérdések.... Látszik az értelmi szint, no comment........
2013. jún. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!