Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalataitok Budapes...

Mik a tapasztalataitok Budapesti diákmunkák terén?

Figyelt kérdés

Már 3 éve dolgozok nyaranta egy vidéki gyárban. Nem nagyon szeretem, 3 műszak, van amikor még hétvégén is túlóra, baromi meleg van hiszen nagy gépek mellett kell pakolni az alkatrészt,dobozokat, nehéz, gyorsnak kell lenni, nem hagyhatod ott. Viszont amit kapsz érte egész jó, hiszen pótlékkal mindennel együtt kb 80 fölött kaptam egy hónapra.

Ebben az évben viszont Pesten akartam melót, úgy gondoltam, ott több és sokkal jobbak vannak. Viszont nem nagyon találtam. Azt tapasztaltam, hogy nagyon sok kamu, és jutalékos meló van, amivel igazából kitörölhetem a fenekem, plusz ehhez hasonló nehéz fizikai munka. Így szerintem megint marad ez a meló. Ti miket dolgoztatok eddig? és mennyiért? Elvállalnátok az enyémhez hasonló munkát?

20/L



2013. jún. 25. 11:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!