Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak kifejezetten hétvégére...

Vannak kifejezetten hétvégére diákmunkák?

Figyelt kérdés
18 éves fiúként, amíg a suli tart csak ezt a kettőt lehetne megoldani. Néztem a neten a diákszövetkezetek honlapján, egytől egyig hétfő-péntek pl 8-16h. Miért nincs hétvégén munka? Hostess van, meg női eladó stb kifejezetten. Tehát ilyen nincs, hogy hétvégére 18/16 éven felülieket keresnek.

2013. márc. 13. 18:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Sohasem dolgoztam, nemtudom, hogyan fogjak neki. Kéne a pénz, legalább kajára., mert mostanában az sincs nagyon:S
2013. márc. 13. 18:34
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, vannak hétköznap délutáni munkák is pl call center oda mindenkit fel is vesznek(én is dolgoztam 1 évig diákmelóban ilyen helyen) nem mondanám, hogy a lehető legjobb munka, de kezdésnek megteszi, emellett pedig lehet másokra is jelentkezgetni.Nem írtad hol laksz, de ha Pest vonzáskörzetében akkor nem lehetetlen mert én is így csináltam.Másik verzió, hogy beszélsz a tanáraiddal, igazgatóval, bárkivel a helyzetről, és el fognak engedni, ha nem is minden óráról, de ez is egy működőképes ötlet.A legutolsó az éjszakai árufeltöltés.Általában ilyeneket is folyamatosan hirdetnek, de ha át tudsz állni arra hogy délután aludj, éjjel + reggel pedig suli, akkor nincsen gond.Főleg ahogy tapasztalom miután felvettek, szoktak lazítani a kezdeti kikötéseken már amennyiben beválsz és nem rúgnak ki 2 hét után.
2013. márc. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!