Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Máltán élőkhöz szeretném...

Máltán élőkhöz szeretném címezni a kérdésem: Ti hogyan találtatok munkát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszára lennék kiváncsi akik nem fix munkára jöttek ki, hanem itt kezdték a keresést valamint vendéglátóipari/tapasztalatot nem igénylő munkát végeznek. Már több mint két hete kint vagyok és legalább 50helyen ott van a CV-m, folyékonyan beszélek angolul, pincérnek/bartendernek/hotelbe recepciósnak jelentkeztem szóval felsőfokú kvalifikációt nem igénylő munkákra. Kaptam tippet, hogy ne hagyjam ott a CV-m sehol hanem a managerrel beszéljek. Folyamatosan jelentkezek interneten is állásokra de 1 eltévedt hívást sem kapok. Szóval ami érdekelne, hogy Ti hogyan találtatok munkát? Msidában vagyok mellesleg és Sliemában, St Julians-ben, Gzira-ban, Paceville-ben adtam le az önéletrajzomat hotelekbe, bárokba, pubokba. Valóban felesleges otthagyni a CV-t vagy Ti szerencsével jártatok? Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. jún. 25. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
soha ne hagyd csak úgy ott a CV-t! a legnagyobb marhaság! Személyesen beszélj valami kompetens személlyel. ez mindig beválik.
2013. jún. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!