Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 200 millió Ft vagyont hogy...

200 millió Ft vagyont hogy lehet elképzelni? Milyen életet él az akinek ennyi van?

Figyelt kérdés
Mire költenek a gazdagok?
2013. jún. 26. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Aranyat esznek és platinát isznak...szerinte mégis miben lenne más az élete? Biztos van egy háza, autója és kb. ennyi. 200 millió forint nem nagy összeg.

Mire költenek a gazdagok? Szintén egy (szerintem) hülye kérdés, neki is enni inni élni kell, nem azzal kezdi minden napját, hogy bemegy a Louis Vuttonba meg az Armaniba vásárolni, nyugodj meg. Ha valaki ilyen tehetős, az amúgyis feltételezi, hogy valószínűleg rohadt sokat melózik.

2013. jún. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Ezt így szinte lehetetlen megmondani.


Akinek pl. van 5 nagyértékű ingatlana 200M értékben, ami nem piacképes (tehát sem eladni sem kiadni nem lehet), e mellett pedig nincs pl. állása, bevétele annak nagyon sz@r a helyzete, mert még minuszba is veri magát, hogy fenntartsa a tulajdonát.


Akinek van egy 40M-s ingatlana és 160M bankbetétje, e mellett pedig állandó munkája és bevétele annak meg jó...

2013. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
A nagy része tuti be van fektetve valahová. Ha ez ingatlan, azt ki lehet adni, annak a bérleti díját meg lehet élvezni :) szerinted mégis milyen élet lehet? csak egy szót mondok: SZABADSÁG
2013. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

200m vagyon nem gazdagság, csak jómód. Ha a családunk minden értékét összeadnám, szerintem simán eljutnék 100-120m-ig, abban egy családi ház, egy budapesti lakás, egy vidéki, üresen álló panel és a vállalkozásunk épülete van, ami (a vállalkozás) a fő érték, de az csak korlátozottan tehető pénzzé olyan személyeknek, akiknek van megfelelő végzettsége.


Nyilván jobban élünk, mint az átlag, ruhát, kaját, stb. azt veszünk, amit akarunk, semmire se kell hónapokig félretenni, max. nem 1 hónapon belül veszünk meg mindent, ami az év folyamán lecserélésre kerül. Anyukám nem nagy sofőr, egy 12 éves Peugeotval jár, nyaralni régen családosan jártunk, de én rég nem mentem velük és az utóbbi időben ők abszolút nem mentek, én évi 1-2x.


Majd ha öröklésre kerül a sor nyilván jól fogok járni, de abszolút nem élünk nagy lábon, azt sem hinném, hogy ez sokban változna, ha még 80-t hirtelen megkeresnénk.

2013. jún. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez igenis sok pénz. Ne vicceljetek már.
2013. jún. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó: Nem pénzről, hanem vagyonról van szó. A kettő nem ugyanaz. Lehet valakinek hatalmas vagyona és szinte semmi pénze, ahogy van is sok ilyen. A 200 milliós vagyon azt jelenti, hogy cakkumpakk érnek a tulajdonai ennyit (bankszámla, ház, autó, ékszer, stb.). Ha megnézed egy 20-30 milliós családi ház ma már teljesen átlagosnak számít, ahogy egy 5 milliós autóval sem lehet nagyon kitünni a tömegből, de a vállalkozásokban még több értéket szoktak tartani az emberek: munkaeszközök, kellékek, tehergépkocsi, stb. Maradjunk annyiban, hogy 200 millió sok még vagyonban is, de azért még nem egy kőgazdagságság.
2013. jún. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!