Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi jelent az hogy kiemelt...

Mi jelent az hogy kiemelt jutalékrendszer?

Figyelt kérdés
Ezenkivűl szeretném ha elmagyarázná nekem valaki azt is hogy mit kell PASSZIV kereseti lehetőség alatt érteni?

#jutalékrendszer #passzivkeresetilehetőség
2013. jún. 27. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:

A kiemelt jutalékrendszer valami fantázia szóösszetétel. Ugye a kiemelt azt kívánja sugallni, hogy átlagon felüli (pénzügyileg), míg a jutalékrendszer azt jelenti, hogy az eladás után kapsz bizonyos %-ot az eladási árból.


A passzív jövedelem azt jelenti, hogy nem dolgozol és mégis van rendszeres jövedelmed valamilyen forrásból (pl. befektetés hozama, cégből jutalék, stb...)

2013. jún. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval nem értem.hogyan lehet passziv jövedelmem ha nem termelek (elegendő)hasznot..?Ugyértem ha én alkamazott ként dolgozok cégnél értékesitőként de soha vagy csak igen ritkán adok el akármit bármit (ingatlant autót attól függ milyen jellegű értékesitésel foglakozik a cég) miért éri meg nekik alkalmazni engem havi fix fizetésért?(Nem beszélve arról hogy nem is vagyok kereskedő.Ha valamit eladtam életemben akkor sose én jártam jól belőle ez abbol is fakad hiányzik belőlem az üzleti érzék)Mertugye a rendszeres havi fix fizetést hivjuk(ezek szerint) a mai modern nyelven pasziv kereseti lehetőségnek hanem tévedek.
2013. jún. 28. 08:21
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt úgy, hogy nem fognak "alkalmazni". Jutalékos rendszerben sosem alkalmaznak senkit, csak fizetnek jutalékot az eladások után, te meg adózol magad után...


A többi meg kamu, csak piramisjátékban van "passzív" jövedelem, de annak is csak a tetején, oda meg nem kell vadászni az embereket.

2013. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az álláshirdetésekben láttam ilyesmit pl : hogy alkalmazottat keresnek havi fix+jutalékos rendszerben .

Akkor az gondolom bejelent kapom a havi fix fizetést meg az eladások után az x% jutalékot.....nem?

2013. jún. 28. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahol ilyet látsz annak a 90%-a kamu és tisztán jutalékos (csak ha ezt írnák le akkor kutya nem jelentkezne hozzájuk...).


A fennmaradó 10%-nál meg bejelentenek valamennyire (ál.t 4 órás minimálbér fix-re) de legtöbbször itt is számlaképesnek kell lenned és a kifizetett jutalék után magadnak adózni.

2013. jún. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fix + jutalék úgy szokott kinézni, hogy fixet megkapod, de azt valamilyen címen (asztalpénz, rendszerhasználati díj, akármi) vissza is veszik.


Kiemelet jutalékrendszer = parasztvakítás, nem találnak embert.

2013. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
no akko mosmán oan ártékesitősem nem akaroklennyi :-)
2013. júl. 2. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!