Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan, amit semmi pénzért...

Van olyan, amit semmi pénzért nem csinálnál meg?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, az alábbi példák csak a kitalcióm művei. Értéktelen munka nincs szerintem, mindenki munkája értékes!

NEM a törvénytelen munkára gondolok... pl. feladatba kapod, hogy vkit el kell tenni láb alól.

NEM arra gondolok, hogyha pl. ügyintéző vagy, de rád osztják a wc takarítást. Mert azt abban a felállásban nem csinálnám én sem.

Meg nem olyanra gondolok, hogy tériszonyos vagy...egyértelmű, hogy nem leszel toronydaru-kezelő.

A kérdésemet inkább úgy kellene kiírnom, hogy van-e olyan meló, amit nem vállalnál el és inkább éhezel?


Én bevallom, hogy eddigi életem során jónéhány esetben, helyzetben mondtam, hogy "ezt semmi pénzért nem csinálnám."

Nem írom le a konkrétumokat, de egyre jobban csúszok lefele a lejtőn. Megtaláltak egy állásajánlattal, de még mindig bennem van az, hogy azt semmi pénzért sem.


2013. jún. 28. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom azt mondani egyértelműen, hogy semmi pénzért, mert természetesen mindennek van ára, maximum aránytalanul sok, amennyiért nem ajánlanák fel.


Nem szeretem munkák: Házalni, valamilyen ügynökként. Ugyanez telefonon. Miden olyan munka ahol morálisan lépsz egyet lefele a lépcsőn. (pl. egy nagy hatalmú embernek, aki a hatalmát/pénzét nem egyenes úton szerezte lenni a beosztottja úgy, hogy asszisztálni kell a dolgaihoz)

Mindenféle munka ami nem a szakmám szerinti, az hátra kerül a listában, de sokkal inkább takarítok wc-t, mint az elején felsoroltakat kelljen csinálnom

2013. jún. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akinek nincs az lője főbe magát.
2013. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát olyan munkát amivel másnak kárt okozok nem szívesen vállalnék.

Pl ha tudom hogy felmegy a deviza a duplájára nem beszélek rá embereket hogy hitelt vegyenek fel ehhez zsidónak kell születni..

2013. jún. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ma már nem dolgoznék olyan főnöknek / tulajdonosnak, aki nem becsüli meg az embereit. Pályakezdőként évekig tűrtem, hogy kihasználtak, túlóráztattak, egy életre elegem volt belőle.
2013. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!