Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyári munkát szeretnék keresni...

Nyári munkát szeretnék keresni tudtok nekem ajánlani munkát?

Figyelt kérdés

Borsodban lakom érettségim van jól jönne egy kis pénz ezért mennék nyárimunkára előre is köszi! (:

20/f


2013. júl. 1. 02:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress fel valamilyen diákszövetkezetet,de nem akarlak elkeseríteni,de kicsit elkéstél. Már aligha van meló.
2013. júl. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
személyesen is érdeklődhetsz. Tesco árufeltöltő lettem így. Nyáron sok a gyümölcsös munka, építkezés, és ezekre épülő egyéb melók. Pl forgalomirányító is voltam egyik építkezés során (de ahhoz kell jogsi). Azt vettem észre, hogyha iskolaszövetkezethez bemész, talán 10% esélyed van melót találni, de ha személyesen keresel fel cégeket, ahol fix hogy van diákmunka, akkor ők elküldenek beregisztrálni, és kezdhetsz is. Ja, cseresznyét is szedtem, meg barackot is ritkítottam. De sokan szoktak kukoricát címerezni. Kérdezd körbe a haverokat, majd járj utána a főnökeiknél. Szolgáltatóknál is lehet pl borítékoló, vagy adminisztratív diákmunkát találni, de azt úgyis elhappolják a protekciósok előled :(
2013. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Itthon akartam nyári munkára menni az önkormányzatnál de a polgármester azt mondta h betellt a hely..na persze..fa üzemnél is voltam jelentkezni de ott meg nincs meló :S
2013. júl. 3. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!