Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 1-2napja olvastam az express...

1-2napja olvastam az express online állás hirdetések közt egy olyat h otthoni munka. Találkozott valaki ilyennel?

Figyelt kérdés

Írtam az illetőnek egy levelet h érdekelne a dolog, erre ő visszaírta hogy 600Ft utaljak neki el, és akkor küldi EMAILBEN (nem postán) az anyagot hogy mit kell csinálnom!?

Most ez számomra egyre inkább egyértelmű hogy átverés. De miért nem csinálnak ezekkel valamit?Nem tűnik fel az apehnak vagy valakinek h csak úgy mennek a 600Ft-ok a számlájára? Mert gondolom 600Ft-ért nem fognak senkit feljelenteni, meg csak kinevetnék, h lehúzták a neten 600Ft-al.600 ft nem sok de napi 10*600Ft az már igen.


2009. okt. 15. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nagyobb összege miatt is történtek feljelentések,de nem tudják leellenőrizni őket.Postafiók címet adnak meg amit hamis névvel bárki igényelhet.Az email címet sem lehet le ellenőrizni...Inkább azt mondják,hogy minden ilyen munka ami avval kezdődik,hogy fizess X,összeget avval nem szabad foglalkozni,mert átverős!!!Ha valaki ezek után reménykedik és fizet,nos erre mondják,hogy a saját kárán megtanulta...
2009. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Hol éltek ti :D


Nem nem tudják ellenőrizni hanem egyszerüen nem is foglalkoznak velük mert jelentéktelen összeg az a 600 forint!!!


Ki emelné fel a seggát a bőrfotelből vagy tenné le a kávéscsészét 600 forintért?


El vagytok ti tévedve aranyoskáim :D

2009. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amúgy meg marhaság az hogy amiért fizetni kell az csak átverés!


Erre én azt tudom mondani hogy a jó állásokat nem osztogatják ingyen csak a sz@rokat !!


Egy jó melóhoz vagy jó ismerős sógorkomák kellenek akik benyomnak, vagy pénz! (persze több mint 600 ft)

2009. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én kipróbáltam,gondoltam 600Ft nem a világ vége,kiváncsi voltam rá. Te ne dőlj be nekik,mert nevetségesen szánalmas az egész.

Már bocsánat,de az ilyen balekokra pályáznak,mint te vagy én,akik befizetik a pénzt és cserébe leírják,hogy te is csináld ugyanezt,keress balekokat,akik befizetik a 600Ft-ot a semmiért!!!!! :)

2009. okt. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én tudok egy munkát amivel 100% hogy keresel pénzt de van vele munka bőven ha érdekel a dolog írj privátot!
2011. aug. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!