Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tehetek ha nem fizettek...

Mark9111 kérdése:

Mit tehetek ha nem fizettek ki rendesen?

Figyelt kérdés
Barackosba dolgozni diák munkára mentem , első nap vissza szóltam a főnöknek hogy sárga a barack amit szedek.Végig piszkált..teljesen leszarta többiek mit csinálnak csak az én munkámmal volt elfoglalva és másnap el küldtem ****. és mondtam hogy kifizet és többet nem látjuk egymást...erre a 6 óra munkámból kifizetett 3-at! Mit tehetek? (semmilyen papírt nem írtam alá..és mint kiderült feketén dolgoztunk)

2013. júl. 3. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit. Így jártál. Max kivereted belőle a maradék összeget.
2013. júl. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19%
Ezért nem kell a főnököknek visszapofázni. Meg kell tanulnod, hol a helyed. Sajnos semmit nem tehetsz.
2013. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én beszélni szoktam amúgy de nem lényeges... te mit tettél volna ha teljesen mindegy mit csinálsz úgysem jó? Teljesen mindegy volt hogy mit csinálok mert ez úgy volt elkönyvelve hogy én egész nap az árnyékba állok és semmit nem csinálok...csak a zöld barackot szedem (persze rohadtam a napsütésbe és a sárga barackot szedtem...volt hogy a többiek ültek és dobáltak zöld barackokkal meg nem is kevés zöldet is bele szedtek...)! ..felesége is levág egy olyan műsort hogy mekkora kárt csináltam...nem lehet el adni a barackot...stb. (elöttünk adtak el 70 ládával)
2013. júl. 5. 07:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nyilván én sem maradtam volna, ebben teljesen megértelek, de fölötted állónak pofázni a legnagyobb hülyeség.
2013. júl. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdv a való világ előszobájában. Kezdheted megtanulni....mindig a főnöknek van igaza. Sajnos az, amit te átéltél, rengetegszer előfordul felnőtt emberekkel is.Nem bejelentés, nem kifizetés, stb.
2013. júl. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!