Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi központban elvehetik...

Munkaügyi központban elvehetik a diákigazolványt?

Figyelt kérdés
Épp a minap voltam,hogy regisztrálok munkanélkülinek,erre a nő azt mondja,hogy menjek vissza másnap,és akkor veszi majd el a diákigazolványom. Az oké, hogy megszűnt a jogviszony,és hivatalosan nem vagyok diák,de a diákigazolványomhoz (egyetemi) szerintem semmi köze nincs a munkaügyi központnak.

2013. júl. 4. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
megmondod, hogy nincs műr meg, kidobtad, elvesztetted, megsemmisítetted, az iskolának visszaadtad stb. (az elvesztettem esetén lehet megkérdi, hogy tettél e feljelentést ,stb, bár semmi köze hozzá)
2013. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A Munkaügyi Központnak semmi köze a diákigazolványodhoz.

Hazudj valamit az előttem szólótól származó variák közül egyet.

2013. júl. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%
Érdekes, nekem az egyetem akarta bevonni az előzőt 3 év elteltével, hogy utána adják ki az újat, közöltem már rég nincs meg, beleírta a papírba, aláírtam, aztán adta az újat. Az első diplomám után én is regisztáltam a munkanélkülibe, de soha senki nem kérte ott. Az egyetemet még jobban megértem, de mivel voltak rajta plussz matricák, így végképp nem szerettem volna visszaadni. Mond meg, hogy már nincs meg.
2013. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!