Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakközépiskolába megyek és...

Szakközépiskolába megyek és szerintetek jó a jövőre nézve ha programozói ágon helyezkedek el?

Figyelt kérdés

gondolom később a munkavállalásnál sokat jelent az önéletrajzomban hogy 10 évesen kezdtem el megismerkedni a c# nyelvel és 11 évesen már sikerült több programot(windows froms application) és 2d-s játékot csinálnom(xna).

Most már c# nyelvel fogok kezdeni valamit mivel alaposan kiismertem és több nagyobb programon is túl vagyok.persze c++ tudásom is van egy kicsi és ezt is fejleszteni akarom.


2013. júl. 6. 12:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. júl. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és szerinted amit fent megemlítettem azt érdemes beírni majd a felvételimbe és/vagy az önéletrajzomba majd munkavállalásnál?
2013. júl. 6. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem anno, a kezdő fizum 350 volt bruttó, pár éve, azóta volt emelés. Mindenki döntse el maga, hogy ez jó-e vagy sem. Tudva a kollégák fizetését, bizony keveset keresek :)
2013. júl. 7. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!