Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen módszerrel tudnám...

Milyen módszerrel tudnám elérni hogy felvegyenek a kívánt helyekre? Tényleg női praktikákat kellene bevetni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, érettségivel és 2 szakmával. Ez a kettő keresett szakma is, viszont sehová nem akarnak felvenni arra hivatkozva hogy nincsen gyakorlatom. Sajnos olyan kapcsolataim sincsenek, hogy azzal szerezzek munkát. Csak magamra számíthatok. Mivel nem találtam mást 8 hónapig, elmentem egy gyárba dolgozni szalag mellé, jelenleg ott vagyok. De úgy érzem már nem sokáig bírom lelkileg azt ami ott megy. Csak nők dolgoznak, és egész nap egymást bántják, mindenki utál mindenkit, engem pedig különösen kifogtak, mert nincs olyan nagy szám, és fiatal vagyok. Szóval nagyon szeretnék innen eljönni. De nem tudom mi lenne az a plussz amiért végre felvenne egy munkáltató. A magabiztosság stb úgy érzem megvolt eddig is. Pár barátnő viszont azt tanácsolta hogy próbáljak meg olyan helyre jelentkezni ahol férfi főnök van, és kivágott felső, miniszoknya, "bármire kapható vagyok" stílus. Tényleg ez kellene a mai világba?
2013. júl. 7. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

gyökérség. aki csak a nagy csecseid miatt vesz fel, az esetleg be is fog majd próbálkozni, vagy csak azért tart majd, hogy néha lehajolgass a leesett papírokért. Persze ha ez a vágyad, akkor semmi gond.


Mi az a két keresett szakma?

2013. júl. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 The Other ***** válasza:
100%

Nagyon nem ajánlom, 2 okból sem:


1. Komoly helyeken ezzel KIZÁROD azt, hogy felvegyenek. Senkinek sem hiányzik a munkahelyi kavarás, mert addig se a munkára koncentrálnak. Valamint, aki ilyen "trükkökre" szorul, azt eleve komolytalannak és szakmailag alkalmatlannak tartják (feltételezik, hogy emiatt "kompenzál").


2. Akit amiatt vesznek fel, mert k**vásan viselkedik az interjún, akkor azok jó eséllyel k**rvát akarnak. Márpedig ez esetben ha nem pippantod le a főnököt, akkor amikor akarja, meg fog válni tőled...

2013. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!