Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vannak, akik sok időt töltenek...

Vannak, akik sok időt töltenek a munkába járással?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem korrekt. Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy akik messzebbre járnak dolgozni (legyen az 4 átszállás bkv-val vagy vonat+bkv) mennyi idő töltelek utazással? Aki nem csak bkv-zik, annak mennyibe kerül havi szinten az uazás? Volán/MÁV bérlet...

Hogy fér bele a "normál életetekbe", ha van mellette gyerek, kutya vagy idős családtag, akit gondozni is kéne?


2013. júl. 8. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem egy időben napi 3 óra volt (13 km, gyalog, szintkülönbséggel). BKV mellett is egy csomót kellett volna gyalogolnom, jobb volt így, egész szép helyeken vezetett az út nagyobb része, mozgásra pedig szükségem volt az ülőmunka mellett. Nem volt se kutyám, se macskám, de ha épp túlóráztam, kissé már rezgett a léc az esti 8-9-kor kezdett ebédfőzésnél (otthon tudtam igazán békésen enni s nem is szeretek előre főzni) :D
2013. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!