Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak protekcióval lehet...

Csak protekcióval lehet diákmunkát találni?

Figyelt kérdés
A fszom tele van!!!! a 20. diákszövetkezetnél voltam ma hatszor hazammentem papírokért,mert semmi nemelég nekik, keresgélek neten állást mmindenhol desehol semmi. Nem tudok jövőre továbbtanulni,mert nincspénzem különtanárra és angol nyelvvizsgára!!:( Mit fogok csinálni így??? 17/L
2013. júl. 9. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

"nincspénzem különtanárra és angol nyelvvizsgára"


Külön tanár nem feltétlen kell. Nézz szét a neten, iszonyú sok nyelvtanulási segítség van ingyen. Könyvek, hanganyagok, nyelvtanulási technikák, rengeteg minden! Ha nincs pénzed teljesen felesleges tanárra költened!


Amúgy diákmunka van dögivel. Bár lehet, hogy inkább csak Pesten. Nyáron persze nehezebb találni. Viszont mezőgazdasági diákmunka meg ilyenkor van több, azt vidéken is találni.

2013. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Budapest mellett lakok,de sehol nem találok semmit:( És nagyon rossz vagyok angolból,nincs a környezetembe aki segíthetne ráadásul főként a beszéddel van problémám..
2013. júl. 9. 16:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Protekció nélkül találtam vidéken diákmunkához képest elég jól fizetőt. Tehát nem.
2013. júl. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én jogsit akartam csinálni a nyáron szerzett pénzből, már márciusban szóltam minden iskolaszövetkezetnek ami van a környéken, hogy szeretnék nyáron dolgozni, ha van munka értesítsenek. Eddig jelentkeztem több munkára is (nem vagyok az a válogatós fajta), de sehol semmi. Volt olyan is, hogy még csak pár perce tették ki a jelentkezést és máris jelentkeztem, tehát az elsők között voltam, de nem kaptam meg akkor se, úgyhogy valószínű, hogy a jobbak protekcióval mennek, ami meg "rosszabb" munka azt szétosztják a többi jelentkező között. Bár itt jelenleg semmi sincs.
2013. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!