Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit a reális fizetés egy...

Rolandrrrr kérdése:

Mennyit a reális fizetés egy Junior IT Project Managernek?

Figyelt kérdés

Készülök az említett pozícióban elhelyezkedni és nem tudom mi lenne a reális bérigény.

Néhány kiegészítő infó: Mérnök informatikus diploma, 3 év fejlesztési tapasztalat, project manager tapasztalt minimális, Budapesten



2013. júl. 11. 12:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Hmmm,így szerintem kb. 5kiló nettó.Mivel te fejlesztő is vagy.

De szerintem inkább Subject Matter Expert irányba menj el,ő PM is és nem hagyja el a technológiai vonalat,plusz Business analyst feladatokat is ellát.

2013. júl. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attol fugg, milyen ceghez vesznek fel. Kis magyar KFT-nel netto 300-nal tobbre ne szamits. Nagy multinal mar realis lehetne a netto 500, de a tapasztalatoddal nem valoszinu, hogy felvesznek ilyen poziciora.


(amugy ez a "juniot manager" olyan, mint a "junior architekt", durva oximoron, hiszen ilyen poziciohoz mar nagyon tapasztaltnak kene lenned...)

2013. júl. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 i hate this world ***** válasza:
Magyarországon ne számíts sokra. :D Külföldön havi 3 millió körül.
2013. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!