Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen lehetőségek vannak?...

Milyen lehetőségek vannak? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Rengeteg kapcsolatom van külföldön,a 18 évesektől kezdve az 55-60 évesekig... és azon kezdtem el gondolkozni, hogyan használhatnám ezt ki, vagyis milyen munkalehetőségek vannak.Még azért van időm, 15 éves vagyok, az angol elég jól megy, jövőre egy középfokút szeretnék megcsinálni, és következő évtől tanulok másik nyelvet.Imádok utazni,imádom a tengerpartot, és mostanában valami szervezőfélén kezdtem el gondolkozni,mert ezeknek az embereknek már sok mindent elintéztem,de nem igazán tudom milyen lehetőségek vannak;bármilyen ötletet elfogadok! Köszi :)

2013. júl. 13. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
"szervezőféle" szerintem ne legyél, azok általában ilyen büfésképzések.
2013. júl. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mármint olyasmire gondoltam, hogy egy adott országban, legyen mondjuk Görögország mert ott vannak a legjobb barátaim, segítenék valamilyen eseményeket szervezni, vagy ismerősüknek pl. esküvő,baráti összejövetel vagy satöbbi
2013. júl. 14. 13:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Gyere vissza ezzel 10 év múlva.Akkor kicsit aktuálisabb lesz.Neked is,meg nekünk is,mert kb. 5 évente változik a gadaság.
2013. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tanulás szempontjából is kérdezem...hogy milyen lehetőségek vannak-iskola,,szakok stb..
2013. júl. 15. 17:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Baráti összejövetel szervezésből nem igazán lesz pénz. Amúgy el lehet menni rendezvényszervezőnek például.
2013. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!