Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tudtok állást Ausztriában,...

Tudtok állást Ausztriában, vagy van egyáltalán esélyem ott munkát kapni? /rólam lentebb/

Figyelt kérdés
Férfi, 19-20 éves, nem a legjobb fizikumú, jogosítvánnyal/személygépkocsival rendelkező ember vagyok. Semmilyen szakmám nincs, DE van egy felsőfokú német nyelvvizsgám és egy angol középfokú. Esetleg találhatnék valamilyen tolmács melót, vagy kezdjem én is ott akik kimennek nyelvtudás nélkül?

2013. júl. 14. 23:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Tányérmosáshoz meg wc-pucoláshoz nem kell az angol...:)

Inkább végezz el egy idegenforgalmi gyorstalpalót és addig is keress szállodákban munkát, mondjuk Londínernek elmehetsz.

2013. júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én majdnem ugyan olyan vagyok mint te, kivéve h németből nincs nyelvvizsgám csak alap szinten beszélek, és hogy jó a fizikumom, még én se találtam semmit, de te se add fel. Esetleg ha jól beszélsz németül nem csak papirod van róla , akkor recepciós melókat nézhetsz neten, vagy esetleg ruha boltba eladó?
2013. júl. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Persze, jó beszélek németül /de az a nyelvi környezet nem ártana/. Van egy ismerősöm kint, hátha tud valami jó helyet, csak az a baj ők mentek tovább Svájcba. Bolti eladó, recepciós nem rossz ötlet, körülnézek milyen lehetőségek vannak. Esetleg megérné szezonmunkára kimenni - esetleg felfigyelnének, hogy jól beszélek németül?
2013. júl. 15. 21:58
 4/6 A kérdező kommentje:
Az idegenforgalmi meló sem rossz ötlet, az után is utánanézek, bár nem tudom mennyire megfelelő számomra. Amúgy olyan munkát keresnék amit hosszabb ideig tudnék csinálni /egy pár évig biztosan/.
2013. júl. 15. 22:01
 5/6 anonim válasza:

Www.ams.at -állásajánlatok

Www.bfi.at -tanfolyamok, ahol szakmát is lehet tanulni

;-)

2013. júl. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:D
2013. júl. 19. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!