Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy napi 6 órás, heti 30 órás...

Egy napi 6 órás, heti 30 órás titkárnői, asszisztensi (sokrétű irodai) munkára ti mennyi nettó fizetést tartotok reálisnak?

Figyelt kérdés

Nincsenek pótlékok, nincsen cafetéria.

Budapest, magáncég, 10 embert foglalkoztat.

2013. júl. 15. 17:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100 ezer Ft.
2013. júl. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A sokrétű irodai munka mit takar?

Milyen számítógépes programok kezelését pl?

Kell idegen nyelven pl levelezni?

Ügyfeleket kell fogadni (számít, hogy a titkárnő mennyire dekoratív)?

Az elvárásoktól függően valahol nettó 60 és 120 között.

2013. júl. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyelv: Középfokú angol kell.

Feladatok: Beérkező rendelések feldolgozása, számlázás, iktatás, leltározás, kimutatások készítése, posta kezelése, árajánlatok készítése, esetenként telefonos behajtás, ilyesmi.

Azt nem tudom, hogy kell e, illetve ha kell, milyen programba kéne dolgozni.

2013. júl. 15. 18:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Nettó 80.000,- Ft, max. 100.000,- Ft.
2013. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Netto 60-70e.
2013. júl. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezt gyakorlatilag bárki meg tudja csinálni,szóval nettó 80-100-nál többet nem fognak adni.
2013. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ilyen sokrétű, nyelvet igénylő, egyedi programokat használó irodai munkáért 8 órában 74600-at kapok, a szakképzett minimált.

Legrosszabb esetben ennek az időarányos kifizetését kapod, bár én közalkalmazott vagyok, ha egy jól menő magáncég akkor csak többet adnak.

Reálisan szerintem 60-80 között fizethetnek ilyen munkáért, plusz néhányan 80 fölött.

2013. júl. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerősöm magáncég jogi osztályán csinálja ezt, jogászként, 6 órában nettó 70ért.
2013. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. júl. 21. 14:21