Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valaki, aki nagyon tapasztalt...

Valaki, aki nagyon tapasztalt már önéletrajzírásban, segítene egy pályakezdő lánynak?

Figyelt kérdés
Most végeztem csecsemő-és kisgyermeknevelő felsőfokú OKJ-s szakon és a bölcsőde központjába szeretnék beadni egy önéletrajzot, függetlenül attól, hogy még most nincs sehol hely. Nyár végén lehet érdeklődni csak. Az igazgatóhoz szeretnék bemenni és beadni. Hozzá még írnék motivációs levelet is. Csecsemőotthonba is írtam egy e-mailt állásügyben, de oda még nem küldtem el az önéletrajzot, csak érdeklődtem, hogy beadhatom-e. De még nem írtak vissza.
2013. júl. 16. 11:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. júl. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!