Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megszűnik a munkahelyem...

Adilari kérdése:

Megszűnik a munkahelyem megszűnik a gyedem?

Figyelt kérdés
2007 12.22.-én gyedre mentem mert született a kislányom,aztán gyest kaptam amikor újra terhes lettem és 2011.04-18.-án megszületett második kislányom így újra gyedre mentem aztán 2012.11.10-én megszületett a kisfiam akivel jelenleg gyeden vagyok!A szerződésem határozatlan a cégnél!Most olvastam hogy Szeptemberben felszámolják a céget és megszűnik!Ilyenkor mi lesz?Mi lesz a fennmaradó szabikkal a végén?Most én mit fogok kapni ez után?Segítsetek hogy van ez?Esetleg adnak végkielégítést?2007.04.hónap óta van velük szerződésem!Segítsetek

2013. júl. 17. 15:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem a gyed nem szűnik meg hanem ezentúl nem gyed lesz a neve hanem passzív gyed. Ami ugyan az mint a sima gyed csak ezt nem örökítheted át egy következő babára.

Szóval ugyan úgy kapod a gyed-t csak egy esetleges kistestvérrel már nem mehetsz gyed-re ezzel.

2013. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha azért szűnik meg a cég, mert csődbe ment, akkor lehet,hogy nem fog jutni a végkielégítésre és a szabikra. Én így jártam, semmit sem kaptam. A gyed viszont marad, ahogy az előző válaszoló is írja.
2013. júl. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!