Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elvállalnátok ezt az állást?...

Elvállalnátok ezt az állást? Ebben az évben irodai munkát végeztem. Előtte gyesen voltam. Régóta kerestem munkát a mostani előtt. Most lejár a szerződésem, a munkahelyem megszűnik.

Figyelt kérdés
Van két diplomám, két nyelvvizsgám egy középfokú pénzügyim. Már két hónapja nézelődöm, de semmit nem sikerült találnom, ami összejött volna. Munka viszont kellene, mert lakáshitelünk van és a férjem is csak a bérminimumot keresi. Most kaptam egy állásajánlatot a Tescoban. "Egyszerű" eladói állás, némi ígéret, hogy fél év múlva léphetek feljebb. Egy osztályvezetői állást pályáztam, de oda kell a bizonyos szakma. Az igazgatónőt ismerem, így szinte biztos ez az állás. A dilemmám, hogy ilyen végzettségekkel elvállaljam-e, vagy várjak egy kicsit, hátha összejön valami "komolyabb" munka.Ha elvállalom és jól megy, akkor hiába jön más meló, csak nagyon szigorú feltételekkel váltanék. Amúgy érdekel is ez a terület. Csak kicsit szarul fogom érezni magam, ha találkozok egy ismerőssel, aki tudja mit tanultam és így látja hova jutottam! :( Vélemények?
2012. dec. 23. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a két diplomád?
2012. dec. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyik nyomibb, mint a másik: agrár, tanár.
2012. dec. 23. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:
ne kelljen eljutnod arra a szintre, amikor már akár az összes ismerősöm szeme láttára is lapáltolnám a hígf0st napi 18 órában csak na dögöljünk éhen és ne vegyék el a házunkat... ha neked degradál ne vállald el, ne kelljen szégyenkezned... nekem ez a véleményem. Ha szeretnél a te szintedhez megfelelő munkát végezni úgy hogy közben ne érjen ilyen rettentő negatív élmény, akkor várj, hátha lesz valami... egyszercsak :/
2012. dec. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én 3 diplomával dolgoztam hónapokig, mint operátor/ gépkezelő, mivel a diplomám helyett kp-t akartak látni a boltban...szóval szép dolog a büszkeség, de elég nagy hülyeség büszkeségből éhen halni



hozzátenném, sokkal jobban éreztem magam a munkahelyen akkor, mint most a szakmámban, igaz, most 4* annyit keresek :S

2012. dec. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha kell a pénz akkor vállald el, ha meg ilyen sznob barátaid vannak, hogy szégyen a munka, akkor inkább hagyjuk is, bár lehet te is kellőképpen lenézed az egyszerű leadót aki kiszolgálja neked a kenyeret.

Szóval ha elvállalod ezt a melót, akkor már van bevételed és közben nézelődhetsz is, vagy itt is lehet bármi,de nem halsz közben éhen.

2012. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
persze amíg nemkapsz másikat, jó az eladói is a teszkóban. csak kaját ne ott vegyél
2012. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

"Ha elvállalom és jól megy, akkor hiába jön más meló, csak nagyon szigorú feltételekkel váltanék"


Ha magadnak szabod a hülye feltételeidet, akkor úgyse lehet rajtad segíteni.

Ne félj, ők azonnal ki fognak onnan baszni, ha jön valaki olcsóbbért.

2012. dec. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha kellene a pénz és nem találnék mást, akkor elvállalnám. A munka sosem szégyen szerintem. És ha ügyes vagy, akkor azért tényleg van arra esélyed, hogy feljebb tudj lépni, láne ha ismerősöd is van. Pl. boltvezető vagy boltvezető-helyettes, vagy beszerzési területen, bár ezekhez persze szoktak kérni gazdasági végzettséget, de ha megtetszik, akár a munka mellett is tanulhatsz.
2012. dec. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!