Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Telefonos diákmunkáról mik a...

Telefonos diákmunkáról mik a tapasztalataitok, véleményetek (piackutatás)?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Acél idegek kellenek hozzá.
2013. júl. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben ki tudnád fejteni? "Csak" arra gondolsz, hogy mindenki elküld a ...-ba, vagy van még valami más árnyoldala is?
2013. júl. 22. 17:45
 3/5 anonim ***** válasza:
ööö miért az már nem is elég?: D
2013. júl. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de, csak azt hittem, van még valami "bónusz", amivel nem számoltam :D
2013. júl. 22. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Van bónusz, ha üvölt, mint egy elmebeteg, akkor is udvariasan meg kell kérdezni, hogy esetleg másik időpont alkalmas lenne? A főnökök folyamatosan hallgatják a hívásokat, úgyhogy kedvesnek kell lenni, különben repülhetsz. És meg van határozva, hogy mennyit kell teljesíteni óránként, pár napig voltam olyan helyen, ahol nem engedték ki szünetre azokat, akiknek nem volt meg az abban az órában az előírt mennyiség. De azért vannak normálisabb helyek is, ez attól függ, milyet fogsz ki.
2013. júl. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!