Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen diákmunkákat ismertek...

Milyen diákmunkákat ismertek és mennyit fizetnek?

Figyelt kérdés
2013. júl. 23. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Én légtechnikai cégnél dolgoztam anno, szellőzőket szereltem össze, szigeteltem, pakoltam teherautóra stb.

Fél 7-től 5 ig voltam bent, 430 volt az órabér ha jól emlékszem. A legjobb fizum 30-ezer körül volt, de mellette fősulira jártam. A legjobban a kocsikísérés fizetett amúgy, 500 körül/óra, de oda csak a megbízható, bevált és több hónapja dolgozó diákokat hívták be.

Ezen kívül voltam cukorrépát szedni, meg éjszakai leltáron és árufeltöltésen hipermarketben.


Csajoknak ruhaválogatás, cimkézés, dobozolás, hostesskedés szokott lenni esetleg áruházi kisegítés :)

2013. júl. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!