Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ismertek hasonló munkahelyet?

Ismertek hasonló munkahelyet?

Figyelt kérdés

Nos teljesen más szakmám van de suli végeztével itt ragadtam mivel ez mellett a munka mellett tudtam csinálni a sulim.


Szóval pályázat író kis cégnél dolgozok, hihetlen pontoosan kell mindent csinálni, ha valami nincs beküldve, elmarad egy papír hatalmas összegeket bukhatnak az ügyfeleink.

Ennek ellenére NEm vagyok bejeletnve, 550 Ft-os az órabérem, ennek megfelelően nincs szabadságom, nincs fizetett ünnepem, nincs szemüveg támogatásom (egésznap gép előtt ülök) olyan szar székem van aminek nincs csak félig háttámlája, a hátam már néha nagyon fáj .


Amik pozitívak, hogy a főnököm nem ordibál, természetesen enyhe baszogatás van, de alapvetően jó a hangulat kettőnk közt. Nagyon rugalmas csávó ha nincs semmi különösebb határidő símán elmehetek intézni dolgomatm (persze nem fizeti a szabit)

Ha többet dolgozok azt kifizeti a főnököm természetesen.


Ami még idegesít hogy értelmes célok, fejlődési lehetőség nuku. Szakmai képzések nuku, előrlépési lehetőség nuku.


Csak érdeklődnék hogy tudtok -e hasonló helyeket vagy igy összeségében ezen körülmények szerintetek mennyire elfogadhatóak ebben a nehéz időszakban?

Mi a véleményetek?



2013. máj. 18. 21:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Mehallgatnám az itteni véleményeket annak függvényében vágnák bele az álláskeresésbe...
2013. máj. 18. 21:53
 2/5 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagy bejelentve így annyi a bibi hogy magadnak kell bevallanod az adódat, gondolom te fizeted a TB-det is, és a nagyobb bibi az hogy nem számít bele a nyugdíjba, igaz annak addigra már mindegy mire eljutsz odáig.

Meg ha bemész a munkaügyibe ha arra kerül sor akkor biztos kérdezni fogják hogy eddig mit csináltál és ott nem nagyon nézik jó szemmel ha azt mondod hogy feketén dolgoztál.

Én azért mindenképpen keresnék másik munkahelyet.

Részben a körülményeid miatt, meg ugye semmi pótlékot nem kapsz meg szabadságot sem fizetik, akkor az ünnepnapot sem, ez azért elég gáz lehet. Nem tudom hogyan állsz így anyagilag mennyire tudsz jól kijönni, de ha esetleg beteg lennél akkor gondolom a táppénz se járna főleg ha hosszú időre kell beteg szabira menned, akkor nem tudom hogyan fogod megoldani a megélhetésedet így.

Én mindenképp keresnék munkát, aztán ha van valami biztos ahová fel is vesznek akkor azonnal felmondanék.

2013. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szerintetek sok ilyen hely van mint enyém...?
2013. máj. 18. 22:16
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg. A legtöbb micro és kisvállalkozás ilyen. Alkalmi kiskönyv, 4 órás bejelentés (12 óra meló mellett), szabadság helyett fizetés nélküli szabadság...


Tulajdonképpen az állami szférán, az oly sokszor szidott multikon és nagyvállalatokon kívül gyakorlatilag mindenhol ez megy, a sumákolás, a (kigazdálkodhatatlan) adók megkerülése és a nem értelmiségi munkavállalók kizsákmányolása.

2013. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja apukám egy állatorvosi rendelőben asszisztens.Ugyanez van.12-16 óra meló,csak a vasárnap szabad(ha nincs vmi extra).Szabdságról szó sincs,bejelentés-mit képzel(?!?!).Otthon csak akkor marad(hat) ha kb 40 fokos láza van.De kussol szegény mert 50 feletti és másfél év munkanélküliség utánn ennek is örülnie kell.Ja és értelmiségi(mezőgazdasági mérnök eredetileg).
2013. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!