Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Újságírásban könnyű az elhelye...

Újságírásban könnyű az elhelyezkedés? Mennyi általában a fizetés?

Figyelt kérdés
Lassan döntenem kell hogy ezt akarom- e tanulni és nemnagyon tudom hogy jó e bár nagyon érdekel:) ha valaki tudna segíteni megköszönném:)

2013. júl. 26. 17:43
 1/5 A kérdező kommentje:
FONTOS LENNE :)
2013. júl. 26. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:
Mit tanulnál? Ha nagyon jó vagy, vagy ismerős segít akkor talán van esély, de ezernyi kommunikáció-média szakos, magyartanár és meg ki tudja mi van munka nélkül, akik nyilván mind szívesen írogatnának. Esetleg szakmai újságíró, de ahhoz meg nyilván nem árt valami mást tanulni, hogy a természetbuvarba vagy a sportujsagba írj.
2013. júl. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
menj el valamelyik laphoz gyakornoknak. Fizetés nincs, de belerázódhatsz rendesen. Örülni is fognak szerintem, hogy pont akkor kapnak embert, amikor a szabikat kéne kiadni.
2013. júl. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Bocs, hogy itt kérdezek, de nem rég írtam ki kérdést, és most nem engedi úgysem. Ha valaki korábban nem dolgozott, és nincs tapasztalata, azt lehetetlen, hogy felveszik egy szerkesztőségbe (nem újságírónak, hanem valami háttérmunkára)? Gyakornoknak gondolom, nem elsősorban fizetésért.
2013. júl. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! semmi baj hogy kérdeztél ez is érdekel:)
2013. júl. 27. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!