Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy nagy cégnél minden jelentk...

Egy nagy cégnél minden jelentkezőt visszahívnak interjúra, vagy csak akiknek tetszik a CV-jük?

Figyelt kérdés
2013. júl. 27. 18:00
 1/3 A kérdező kommentje:
mérnöki pozícióra gondolok
2013. júl. 27. 18:01
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy hívnak vissza minden jelentkezőt... Megszűrik a jelentkezőket és csak annyit hívnak vissza, amennyit muszáj.
2013. júl. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak azt hívnak vissza akik eddig nekik megfelelnek és kíváncsiak rájuk. Persze ha van mondjuk 50 jelentkező és a nagyfőnök azt mondja hogy a jelentkezők felét hívják be beszélgetni akkor csinálnak egy sorrendet hogy kik azok akiket elsőként kell meghallgatni az általában az első 10-15-be szokott beleférni utána a maradékot pedig akik nem olyan jók de mégis lehetnek jók valamire ha éppen nem fogadják el az állást akkor őket is hívják. Akik meg nagyon nem felelnek meg őket maximum akkor ha nagyon kell még ember.

Szoktak ilyen sorrendet csinálni, mert én dolgoztam ügyintézőként és volt hogy megadtak egy listát hogy kit hívjak be interjúra akkor őket felhívtam időpontot egyeztettünk aztán jöttek be és onnantól az illetékesek intézték a dolgokat.

2013. júl. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!