Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A starbucks-nál még mindíg...

A starbucks-nál még mindíg úgy működik, hogy saját oktatást tartanak, ha fölvesznek oda dolgozni?

Figyelt kérdés
Ha jól tudom, régen úgy volt, ha jelentkezek oda és fölvesznek, akkor nem kell hozzá semmi vendéglátói végzettség, hanem ők tartanak egy tanfolyamot kávé főzés, gondolom felszolgálás vagy nem tudom. A lényeg az, hogy ez a belső tanfolyam téma még mindíg így működik?
2013. aug. 2. 11:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy megelégednek-e azzal, ha nincs sem tapasztalat, sem előképzettség, de gondolom, előnyt jelent, ha láttál már vendéget, vendéglátást, vagy pénztárat tudsz kezelni, higiéniai szabályok nem idegenek, stb.


Az biztos, hogy a belépőket teljes kiképzésnek vetik alá, megtanítják, mit hogyan kell csinálni Starbucks módra. Amerikai cég, vagyis a szádba fogják rágni lépésről lépésre, és még amikor dolgozni kezdesz, akkor is valaki felügyel egy darabig.

2013. aug. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!