Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Történt meg veletek, hogy...

Történt meg veletek, hogy állásinterjú után semmi visszajelzést nem kaptatok az adott cégtől?

Figyelt kérdés
Már eltelt egy kis idő az interjú óta, de semmi hír. Gyakori az ilyen, vagy csak én vagyok ennyire gyökér, hogy így elszúrjam az interjút?
2013. aug. 2. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon gyakori, hogy sok cég vissza sem jelez hogy felvettek vagy sem. Ezért max 1-2 hetet lehet reménykedni, utána már nem...
2013. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Linkoln ***** válasza:

Ez az etalon a nemleges válaszra :/

De kitudja, még reagálhat!

2013. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit rosszul érzem magam, hogy nem feleltem meg.
2013. aug. 2. 21:42
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megvan a HR-es emailcíme vagy telefonszáma, akkor 1-2 hét után egész nyugodtan keresd fel, kérdezz utána. Ha nemleges választ kapsz, akkor se csapd rá a telefont, vagy küldd el a francba, ki tudja mikor hoz össze vele ismét a sors...
2013. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket, mondd el, hogy xy állásra voltál 2 hete interjún és mivel téged nagyon érdekel a lehetőség, szeretnél érdeklődni, hogy hol tart most a kiválasztási folyamat, szóba jössz-e még, mikor lehet eredményre számítani.


Legyél kedves és udvarias. Ha nemleges választ kapsz, nyugodtan megkérdezheted, hogy mi hiányzott ahhoz, hogy te kaphasd meg az állást - néha meglepően jó válaszokat adnak.

2013. aug. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!