Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmával lehet hamar...

Milyen szakmával lehet hamar munkát kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
Még az utolsó félévem hátra van a főiskolából, de már most tudom, hogy a diplomám kb. annyit fog érni a munkakeresésnél, mintha nem is lenne. (Vagy még hátrányt is fog jelenteni...) Sajnos egy teljesen haszontalan szakon vagyok, így arra gondoltam, valamilyen szakmával hamarabb munkához juthatnék. Van olyan szakma, amit maximum 1 év alatt ki tudok tanulni, és legalább valami hasznát is venném? Nem szeretnék ennél tovább vidéken élni, így is legszívesebben már holnap költöznék. Tudnátok ajánlani valamit? Előre is köszönöm!

2013. aug. 4. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hacsak nem vagy valami mérnök, akkot kezdőként egyik sem könnyű. Még informatikai végzettséggel sem, mert a tapasztalat számít.


Milyen szakon vagy?

2013. aug. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szociálpedagógia. Semmit nem fogok érni vele, ezt a második év elején már tudatták velünk, de gondoltam, ha már elkezdtem, befejezem. Talán valamilyen mesterszakkal feljebb húzhatnám a diploma értékét, de ahhoz megint csak évek kellenek. Mindegy, azért remélem majdcsak találok valamit. Köszönöm a választ. :)
2013. aug. 5. 13:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem barátnőm idén februárban végzett szociálpedagógián és augusztusban kapott munkát egy gyermekotthonban nettó 110 ezer forintért. Nem volt semmi protekciója, tapasztalata és még csak nem is BP-n tanult. Egyébként a volt csoporttársai nagy része munkanélküli vagy adminisztrátor esetleg ügyfélszolgálatos. Akik hasonló területen helyezkedtek el mint ő, azoknak sikerült nagyon jól bedolgozniuk magukat a gyakorlati helyükön, szóval ne add fel te sem! :)

Ja és BP-n nagyon sok bolti eladót keresnek és TB-ügyintézőből is hiány van.

2013. szept. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!