Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » HR-eseket kérdeznék. Tényleg...

HR-eseket kérdeznék. Tényleg baj ha valaki mondjuk egy cégnél több pozíciót is betöltött pár év alatt (átfedésben, nem egymást váltva) és ezt beleírja az önéletrajzába?

Nem az én választásom volt, hogy 3 ember munkáját végezzem napi 10-12 órában ugyanazért a fizetésért, de ha már megálltam a helyem és megszereztem az ebből fakadó tudást, tapasztalatot akkor még tagadjam is le? Vagy ami még jobb kérdés, hogy írjam le a tapasztalatokat ki tudja épp melyik kelti fel a munkáltató érdeklődését. Tényleg így működik Mo, nem a kreativitást és az alkalmazkodást látjuk, hanem azt hogy túlképzett valaki? Remélem nem így van, még csak most kezdek el munkát keresni és bízom benne, hogy van aki tényleg értékeli a munkát és nem az a legfontosabb hogy akkor milyen sablon alapján van megírva az önéletrajzom. Próbálom aktualizálni az önéletrajzot az adott pozícióhoz de amiket olvasok tanácsként néha már a vicc kategória.Tényleges a kérdésre válaszoló kommenteket várnék és nem mocskolódást ha kérhetem.
2013. aug. 9. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A helyedben azt a pozíciót írnám bele, ami az épp megpályázott álláshoz a legjobban passzol.

A többit meg a munkakör/feladatok leírásánál részletezném.

Vagy:

A többit is feltüntetném, de úgy, mintha szépen, fokozatosan haladtam volna előre a ranglétrán.

Aztán majd az interjún ráérsz kifejteni, hogy mi hogyan volt pontosan.

2013. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. aug. 9. 15:33