Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 17 éves lánynak mi szerepeljen...

17 éves lánynak mi szerepeljen a kézzel írott önéletrajzába?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem diákmunkára, vissza is hívtak viszont kézzel írott önéletrajzot is kérnek. Mit írjak bele, miről szóljon, hogy nézzen ki? S. O. S. valaki! :)
2010. aug. 9. 20:05
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Általános önéletrajzról tudnátok mintát linkelni? Rákerestem a google-n de nem találtam semmi használhatót. :(
2010. aug. 9. 20:13
 2/11 anonim ***** válasza:
Ugyanazt, amit egy gépelt önéletrajzba írnál, lehetőleg ne macskakaparással, ügyelve a helyesírásra és a helyes fogalmazásra. Ha jól tudom, az önéletrajz-írást kb. kilencedik osztályban tanítják magyar nyelv és kommunikáció órán. Ha nem figyeltél az órán vagy nem voltál ott, esetleg más tanterv van nálatok és még nem tanultátok, akkor használd a keresőt, tele van önéletrajz-mintákkal az egész internet.
2010. aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Leírod néhány sorban, hol tanultál eddig, milyen tagozaton, miylen nyelvutdásod van, van-e esetleg tapasztalatod diákmunkával, van-e nyelvtudásod, hobbid stb. Persze mindezt egymás alá, nem összefügő szövegként.


Kb. így:

[link]

2010. aug. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ami azt az önéletrajz mintát illeti, a kutya se kíváncsi a hobbijaidra szerintem. Hacsak nem kapcsolódik a munkához. Mondjuk annak, aki egy extrém-túravezető pozícióra jelentkezik, annak nem hangzik rosszul a hegymászás, de amúgy meg senkit nem érdekel.

(hallottam már olyanról is, hogy valaki azt írta be hobbihoz, hogy egy cégnél dolgozom másodállásban... áááúúú!)

2010. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem írja be a hobbiját, akkor szerinted mégis mit írjon be egy 17 éves lány, akinek nagy valószínűséggel nulla munkatapasztalata van?
2010. aug. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Semmit, ha nincs mit. Hülyeségeket nem muszáj beírni, csak azért, mert szerintük az az elvárás.

Sportot, meg hasonlót is csak olyan mellékgondolattal szoktak beírni, hogy ha azt írom be, hogy kézilabda, akkor abból arra következtetnek, hogy jó csapatjátékos vagyok...

2010. aug. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekted nem tanítottak önéletrajz írást?
2010. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én beirnám, hogy mikor és hogyan vesztettem el a szüzességem.

Az biztos tetszene nekik.

(Ezt magamra értettem, nem rád, bocsi)


Ez azért már tényleg vicc.

Diákmunkához önéletrajz.

Hová süllyedünk még?

2010. aug. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat!

Nem, nekem még nem tanították. 10. osztályban tanítják ha jól tudom. Én pedig most leszek tizedikes mivel angol nulladikosként kezdtem... :)

2010. aug. 9. 23:16
 10/11 anonim ***** válasza:

(Ezt nehogy így beküld, a neved írd át előtte)


Dzseniffer vok 171/52 szőke.

Anyu is szőke és úgytudom h 1 irodába dolgozik

Apu nem él velünk de naon erős és naon cejcsizik engem XDXDXD

Huggom 3 évvel fiatalab de nem vagyunk jóba

Szeretem: romantikus sorozatok, tengerpart, zene, táncz

Kinem állhatok: nagyképű pasik, monoton meló

Hobbim: szolizás, fogyókúra, vásrlás, pasizás

kedvenc szinem: türkiz, pink, padlizsán

zenéim: DJx, DJy, DJz...

Sok pénzre lenne szükségem, naon kéne ez a munka lécci-lécci-lécci <3 <3 <3 LOL

2010. aug. 10. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!