Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 16 évesen bele lehet kezdeni...

16 évesen bele lehet kezdeni egy olyan munkába, ami megalapozná az életem és iskola mellett például egy nagy vállalatnak olyan munkát végezni, amivel 25 éves koromra jól fizető állásom legyen?

Figyelt kérdés
Nem gondolom hogy könnyű lenne magasra törni de meg kell dolgozni érte
2013. aug. 9. 20:44
 1/3 schocko ***** válasza:
50%
Lehetnél hidegburkoló, az jól fizet...
2013. aug. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Többre is tudom vinni ennél. Már az sem indok, hogy sok lesz a diplomás. Egy normálisabb irodai munkára gondoltam gazdasági, jogi munkakörben.
2013. aug. 9. 21:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a nyelvtanulást. Elég sok területen túl sok a diplomás, de az elegendő nyelvtudással rendelkezőkből még mindig hiány van. Beszélek 3 idegen nyelven és részmunkaidőben többet keresek főiskola mellett mint előtte főmunkaidőben.

Kezdésnek elég 2 nyelv azzal el lehet menni recepciósnak szállodába vagy irodába diákmunkásként, aztán ha már van tapasztalat egyre jobb pozíciókra lehet pályázni. Általában ilyen cégek a nyelvtanulást is támogatják kedvezményes nyelvtanfolyamokkal, vagy nagyon ritkán ők állják az egészet.

2013. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!