Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akinek építőiparban dolgozik...

Akinek építőiparban dolgozik a férje minden évszakban van bevételének ugyanúgy, vagy télen előreláthatóan szinte csak a ti fizetésetek marad?

Figyelt kérdés
Vannak e emiatt konfliktusaitok ,hogy építőiparra nem lehet családot alapítani?
2013. aug. 10. 21:03
 1/8 anonim válasza:
Aki vallalkozo annak valtozo a bevetele, barhol is dolgozik. De szerintem ezt vele kellene megbeszelned,hisz o ismeri a munkajat.
2013. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Melósként dolgozik építőiparba párom. Minden cég másként oldja meg. Nálunk télre vannak benti munkák + a szabi nagy részét ekkor adják ki.
2013. aug. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A férjem asztalos, alkalmazott. Most olyan munkahelyen van hogy télen van a legnagyobb hajtás. Karácsony és szilveszter között bekellett mennie dolgozni mert annyi volt a megrendelő.. Az előző munkahelyén viszont botrányos volt a téli időszak. Ennek ellenére vállaltunk gyereket. Most fog váltani egy teljesen más munkára, saját céget indít de így is vsn konfliktus a pénz miatt. Reméljük a cég indulásáv ez megszűnik.
2013. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Indulásával* bocsi, siettem.
2013. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sógornőm férje is ebben dolgozik, pontosabban ebben is, mert van állandó munkahelye is emellett. Ők így nevelnek 3 gyereket.
2013. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Apám is építőiparban dolgozik alkalmazottként, a tél semmivel sem másabb, mint a nyár, annyi hogy akkor inkább benti munkákat vállalnak.
2013. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Nem kéne, hogy konfliktusotok legyen belőle.

Eleve úgy kell kalkulálni, hogy ha tegyük fel 6 hónapig nincs munka, akkor mintha a nyári időszakban csak a felét keresné a hazavitt összegnek. Csak a felét szabad elkölteni, a másik része mintha nem is létezne félre kell tenni.

Ha így nem jó, nem elég így a pénz, keress más pasit.

2013. aug. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én 10 évet dolgoztam építőiparban,a téli munka attól függ hogy mit csinálsz.Ha van műhely munka is,akkor a nagy hidegben előkészít az ember.De nekem az a tapasztalatom,hogy nagyjából télen is annyit dolgozol mint nyáron.
2013. aug. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!