Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek a férje építöiparban...

Akinek a férje építöiparban dolgozik mennyi pénzt visz el othonról?

Figyelt kérdés
2009. dec. 7. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

????

Szerintem aki dolgozik, az pénzt kap.

2009. dec. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mármint mire? Gondolom, ebédre mindenki vagy csomagol, vagy pénzt visz, ha van hol venni.


Nem vagyok férjnél, de van építőiparban dolgozó ismerősöm több is. Van, aki vállalkozásban dolgozik, és először mindig költségei vannak, de sajnos mostanában nem megy túl jól az építőipar, és vadássza az építészeti pályázatokat, hogy bevétele is legyen, van, aki alkalmazottként dolgozik építőiparban, ő nem öl pénzt a munkába, de labilis a helye, mert leépítések vannak náluk is, és nem ő akar lenni a következő.

2009. dec. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mármint kajára,miegymásra,napi szinten?Az enyém kb.1500/nap.Kemény fizikai meló,jó,és változatos kaja kell hozzá.Magának veszi minden nap,felvágott,zsömle,rengeteg tej,üdítő,csokika,SEMMI alkohol.Napi 3x-i étkezésre,mert ugye csak este 7-kor jön haza.Sok pénz ez most így belegondolva,de minden drága....
2009. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
anyukám élettársa,pesteb dolgozik,és hétvéágáén haza szokott hozni 10FT előleget mindig,ebből ő elvisz magával 6ot,nekünk meg 3ad magunkra itt hagy 4et a hétre. Meg most kiderült,h ő pesten még szokott felvenni előleget,ígya havi 100.000Ft-os fizujáből,elméletileg 40et szokott felvenni előlegbede a fizetése most csak 30FT-volt. Ő amig pesten vab,még felvett 30 ezer Ft-ot. itthon meg nem tudjuk kifizetnia számlát,pedig ő is uyganugy használja a vizet,meg eszik-meg jegyxzem nem is kis adagokat
2009. dec. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én párom is dolgozik szabadnapján az építtöiparba. De nem visz otthonról pénzt soha. Kisbusszal mennek amit nem ök fizetnek. Kaját otthonról visz. Készíttek neki 10-12 kiflit, vagy zsemlét és termoszba, kávét, vagy teát amit kér. Este pedig kiadós kései ebéddel várom. Nemtudom, nálunk mondjuk nem vinni szokja a pénzt hanem hozni. De úgylátszik ez igen ritka. :-D Ez szomorú!
2009. dec. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is építőiőarban dolgozik a férjem, nálunk is álatlában elvisz kaját.Reggeli, felvágott, zsömi, vagy kenyér, meg főzelék, vagy paprikás krumpli, vagy rántott husi ebédre, aztán itthon már van hogy fáradt inkább, nem éhes, de azért eszünk együtt saéátát, tojást, vagy éppen amit csinálok:)
2009. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Az építőiparban aférjem aszeptemberi hónapra 20 000Ft-ot kapott a többi nincs kifizetve, okt, nov.

Valóban lassan beviheti a pénzt.

2009. dec. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A volt párom az építőiparban dolgozott, de munkába nem vitt magával pénzt, maximum úgy, hogy azért legyen nála, ha kell valamire. Vitt magával fél kiló kenyeret, benne felvágottat, vagy egy szál kolbászt, meg termoszban kávét/teát. Vagy pedig dobozban ami előző nap volt vacsorára. Munka közben maximum cigit vett, de azt is mindig beosztotta.
2009. dec. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
09:32-es vagyok. Örülök, hogy más is ezt írta. Úgylátszik vannak még rendes férfiak. Aki meg nyomja a párjának a melóba a pénzt, az jobb lesz ha kicsit ránéz a párja körmére, mert valami nincs rendbe. Az olyan embert meg akit nem fizet ki a válalkozó és még hónapokig ingyen melózik neki, azt csak szerencsétlennek hívom. Minek megy még tovább olyan helyre melózni ahol nem fizetnek???
2009. dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen-igen ez a férj mentalitásán is múlik. El lehet menni 200-300 forinttal is, ami 2-3 kávéra elég, a többit meg otthonról viszi. Nem feltétlenül kell meghívni a haverokat egy sörre, megy egy felesre. Úgy nem érdemes. Az én férjem visszahozza amit visz, sőt ha talál 10-20 forintot még azt is elteszi.
2009. dec. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!