Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerezhetnék egy kis...

Honnan szerezhetnék egy kis pénzt gyorsan? Nagy bajban vagyok!

Figyelt kérdés
Miután nincs munkám 3 hete, teljesen kifogytam, szó szerint nincs ezer forintom sem. Minimálbérért dolgoztam eddig és csak 3 hónapig, tehát megtakaritásom nem nagyon volt. Munkát találni szinte lehetetlenség belátható időn belül, előzőt is fél évig kerestem, majd csak ismerettség által sikerült. A pénzre viszont napokon-heteken belül szükség van. Kölcsön kérni nem tudok kitől. Arra gondoltam feladok hirdetést hogy ezt azt vállalok, de félek hogy csak szexuális jellegű, meg ügynökösdi ajánlatok érkeznek. 22/L
2013. aug. 12. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
15%

"feladok hirdetést hogy ezt azt vállalok, de félek hogy csak szexuális jellegű, meg ügynökösdi ajánlatok érkeznek."


Nézd, ha az eszeddel nem sikerült boldogulnod, akkor miért ne próbálnád meg mással?

2013. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 schocko ***** válasza:
Eladod a tévédet vagy amid van...
2013. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kíváncsi lennék az első válaszolónak mi a baja azzal a mondattal, olvasd át újra hogy megértsd mit írtam, szerintem nem az én eszemmel vannak gondok. Az meg köztudott, hogy hiába írja bele valaki a hirdetésbe hogy tényleg valós, rendes alkalmi munkát keres, ezek a pofátlan ajánlattevők akkor is zaklatják.
2013. aug. 12. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:
De hol laksz, vagy mi a baj veled? Nyár van, a legtöbb vendéglátóhelyen ott áll a táblácska "mosogatót/pincért/takarítót/kasszást felveszünk"
2013. aug. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sopronban. Sajnos nem ilyen egyszerű, már a legegyszerűbb gyári, takarítói munkákra is nagy válogatást tartanak, vagy csak ismerettség által állnak szóba az emberrel. Nekem nincsenek előző munka tapasztalataim sem, tehát a gyakorlat hiánya is kifogás sok esetben. Pedig tanultam 2 szakmát és érettségiztem, de úgy néz ki semmit sem ért.
2013. aug. 12. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen esetben az van, hogy fogod magad, és a kis önéletrajzaiddal végigjárod a várost, és bemész mindenhova ( étterem, kocsma, pub, butik, pláza, stb.) és személyesen kuncsorogsz, hogy állást keresel azonnali kezdéssel. Ha ennyire kell a pénz, akkor nincs idő a net előtt várni a csodát. Ott nincsenek gyárak, vagy hasonlók? Oda is elmehetnél, a sorra általában mindig van felvétel.
2013. aug. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szia! tudnék neked munkát ajánlani! írj priviben! eladói állás, ha érdekel sopronban!
2013. aug. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!