Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit tudnátok nekem ajánlani?

Ti mit tudnátok nekem ajánlani?

Figyelt kérdés
Szüleim mindig mondják, hogy most már gondolkozzunk azon milyen szakra menjek középsuliban. Gyenge vagyok matekból, történelemből nem vagyok gyenge csak nem szeretem. Angolból 4-es vagyok. Irodalomból nagyon jó vagyok. Nyelvtanból 4-es. Informatikából én vagyok a legjobb. Tesiből is 5-ös vagyok. Rajzból 5-ös vagyok bár nem értem miért olyan szarul rajzolok XD. Földrajzból most 3-as lettem de csak azért mert 1 csicska tanárunk volt. A legjobb tanuló se értette azokat a feladatokat amiket ő csinált. Ezért nem is tanultunk. De most már legalább lesz 1 nagyon jó tanárunk szóval abból is 5-ös vagy 4-es leszek. Biológiából nagyon jó vagyok az állatok terén. Ha megtanulom a növényeket akkor abból is de én nem nagyon szeretem azokat csak az állatokat :). Most lettem 8.-os. Szóval kövi suliba milyen szakra kéne, hogy menjek? Olyan kéne aminek a jövőben a hasznát is venném. Ti mit ajánlotok nekem? Valami érdekes dolgok legyen. Felőlem olyan is lehet, hogy majd később mikor majd használnom kell a munkámnál akkor ki lehet vele menni külföldre. Mert úgy látom ott jobban meg lehet élni :). Szóval előre is köszi a tippeket.

2013. aug. 12. 08:48
 1/2 A kérdező kommentje:
Már gondoltam arra, hogy rendőr, pincér, mixer leszek. Még tudnátok mondani valami jó 5letet? Már gondolkoztam a programozáson de ahhoz kell a matek sajnos :(
2013. aug. 12. 09:34
 2/2 anonim válasza:
Ha kiakarsz menni külföldre, akkor szerintem két-tannyelvűt válasz. A szakot azt meg aszerint döntsd el, hogy melyikáll hozzád legközelebb.
2013. aug. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!